O Nas

O NAS

Autorem projektu jest pracownia 3iArchitekci Wojciech Maciaszek. Wybrane apartamenty 2 pokojowe można zamienić na 3 pokojowe, kuchnię otworzyć na salon. Mieszkania na parterze zaprojektowano z tarasami i ogródkami przydomowymi. W otoczeniu budynku zaplanowano ogród, a na dachu budynku taras do wspólnego i wyłącznego użytku mieszkańców wspólnoty.

Inwestorem jest MD Advisory Sp. z o.o. spółka komandytowa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000689297. Przedsięwzięcie zrealizowano z środków własnych, kredytu oraz wpłat nabywców. Kredyt został spłacony w całości, a Bank zwolnił zabezpieczenia. Budynek oddany jest do użytkowania. Nieruchomość wraz z gruntem to własność nabywców lokali. Zawiązana jest Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedsięwzięcie zrealizował doświadczony Wykonawca Generalny. Od dnia oddania do użytkowania prace budowlane objęte są 5 letnią gwarancją. Firma Remontowo – Budowlana „Chata” Piotr Buszmicz działa od 1994 roku i przeprowadziła prace budowlane różnych budynków: jednorodzinnych wielorodzinnych, usługowych. Posiada doświadczenie w wykonywaniu prac pod nadzorem konserwatorskim. Prowadzi również budowy i remonty drobnej architektury przestrzennej.

MD Advisory Sp. z o.o. Sp. k. uzyskała prawo do posługiwania się znakiem drzewka Firma Rodzinna. Jesteśmy firmą rodzinną. Świadczymy usługi i sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Znajdujemy się w dobrej kondycji finansowej. Dbamy o swój zespół i planujemy przyszłość na pokolenia.